Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Copyrighter / Redaktor

Firma: Freelance Management miejsce pracy: London

Freelance Management to serwis świadczący usługi w zakresie copywritingu. Pomagamy naszym klientom w pisaniu tekstów do ich projektów biznesowych, kampanii marketingowych, dokumentacji technicznej. I wiele więcej.
Copyrighter / Redaktor
Miejsce pracy: London
Zadania:
  • Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich.
  • Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej na legalnej podstawie.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka polskiego (gramatyka).
  • Ukończone studia wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Elastyczny harmonogram.
  • Oprocentowanie i możliwości wzrostu.
  • Wzrost stawki w zależności od jakości oraz ilości wykonanych zleceń.
  • Możliwość wyboru zleceń.