O nas

Znajdź pracę w Anglii

Internetowa Baza Ogłoszeń pracaanglia.pl to miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie aktualne propozycje zatrudnienia na terenie w Anglii. Oferty prezentowane są od najnowszych, dzięki czemu od razu dowiesz się, gdy pojawi się nowa propozycja zatrudnienia. Warto sprawdzać także najpopularniejsze rekrutacje – często dotyczą wyjątkowo atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Pracaanglia.pl daje możliwość korzystania z filtrów w czasie przeszukiwania ofert. Kliknij w jeden z tagów powyżej listy ofert, a zobaczysz tylko te z wybranego obszaru zawodowego.

Internetowa Baza Ogłoszeń to także miejsce, w którym możesz odpowiedzieć na ofertę pracy. Poniżej każdego ogłoszenia znajduje się przycisk Aplikuj teraz. Przeniesie Cię do formularza zgłoszeniowego. Do wiadomości do pracodawcy możesz dołączyć CV.

Znajdź pracownika

Jeśli jesteś pracodawcą, na pracaanglia.pl możesz zamieścić własne ogłoszenie, na dodatek całkowicie bezpłatnie. Przejdź do zakładki Dodaj ofertę pracy. Wypełnij prosty formularz – określ umowę, obszar zawodowy, podaj szczegóły dotyczące oferowanej posady. Następnie sprawdź poprawność oferty, zatwierdź ją – i gotowe. Teraz wystarczy czekać na zgłoszenia od kandydatów do pracy.

Praca w Anglii

Wielka Brytania jest jednym z najpopularniejszych kierunków emigracji zarobkowej Polaków. Przyciągają wysokie stawki wynagrodzenia, dobre warunki życia, łatwość nauki języka, bliskość tego kraju pozwalająca na częste wizyty w Polsce. Brytyjski rynek pracy jest chłonny. Sprawne poruszanie się po nim ułatwia Internetowa Baza Ogłoszeń – dzięki niej masz duże szanse szybko znajdziesz zatrudnienie lub pracowników do swojej firmy. Powodzenia!