Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Copywrighter / Redaktor

Firma: Freelance Management miejsce pracy: London

Ogłoszenie numer: 7820334, z dnia 2022-12-14

Freelance Management

Freelance Management is a premium-quality copywriting services. We help our clients with writing texts for their business projects, marketing campaigns, technical documentation. And much more.

Copywrighter / Redaktor

Miejsce pracy: Wielka Brytania, London

Opis stanowiska

  • Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rózne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej na legalnej podstawie.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego (gramatyka)
  • Ukończone studia wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Elastyczny harmonogram
  • Oprocentowanie i możliwości wzrostu
  • Wzrost stawki w zależności od jakości oraz ilości wykonanych zleceń
  • Możliwosć wyboru zleceń