Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: SN Accounts Ltd miejsce pracy: Anglia, Nuneaton

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Anglia, Nuneaton
Zadania:
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie deklaracji VAT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z zasadami FRS,
  • Sporządzanie kwartalnych bądź miesięcznych raportów i kontakt z klientem,
  • Sporządzanie rocznych rozliczeń Self Assessment,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanej pracy,
  • Wsparcie innych osób z zespołu w ich codziennej pracy,
  • Prowadzenie konsultacji księgowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość zasad księgowości w UK,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office - zwłaszcza Excel,
  • Odpowiedzialność, sumienność i samodzielność,
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość obsługi programów księgowych: Sage 50, Clearbooks, Xero.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na cały etat,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług księgowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Rodzaj zatrudnienia: kontrakt bądź podwykonawstwo.