Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik produkcji (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Wielka Brytania, Llandre

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Wielka Brytania, Llandre
Nr ref.: PP/WB/0721
Obowiązki:
  • pakowanie,
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • miejsce pracy: Wielka Brytania, Llandre.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • chęć przeprowadzki do UK.
Oferujemy:
  • wsparcie polskiego rezydenta,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy,
  • zakwaterowanie na miejscu pracy (50 funtów tygodniowo już z wszystkimi opłatami i internetem),
  • stawkę tygodniową 360 funtów netto (już po odjęciu kosztów zakwaterowania),
  • preferowany system pracy 6 dni w godzinach 7-16 z dwiema 30 minutowymi przerwami,
  • 28 dni urlopu.
T h