Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kierowca kategoria C

Firma: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Desford, Dartford

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Kierowca kategoria C
Miejsce pracy: Desford, Dartford

Zadania:

  • Załadunek części samochodowych na pokład samochodu ciężarowego
  • Dostawa do różnych lokalizacji w całej Wielkiej Brytanii z maksymalnie 10-12 rozładunkami na zmianę
  • Części będą albo w metalowych koszach transportowych, albo luzem, więc zapewnimy Ci wózek paletowy i niezbędny sprzęt do szybkiego, łatwego i bezpiecznego rozładunku pojazdu w miejscu dostawy.

Oczekiwania:

  • Pozytywne nastawienie
  • Aktualne prawo jazdy C (z nie więcej niż 6 punktami)
  • Doświadczenie jako kierowca kat. C w Wielkiej Brytanii
  • Świadectwo klasyfikacji zawodowych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Karta kierowcy (tacho)
  • Pre-settled / settled status
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę bezpośrednia z CEVA UK
  • ok 33 000,00 £ rocznie (wszystkie stawki zawierają odpowiedni dodatek stawki rynkowej i nie socjalną premię godzinową, jeśli dotyczy)
  • Bonus w wysokości 2 000 GBP za absolutnie nic innego niż dołączenie do nas! Po dołączeniu otrzymasz 500 GBP, kolejne 750 GBP na Boże Narodzenie, a pozostałe 750 GBP po sześciu miesiącach zatrudnienia.
  • Praca od poniedziałku do piątku

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-04-2022
Wyświetleń: 346