Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Supervisor spawaczy

Firma: Stan Shipping Agency LTD (Wybierz)

Ogłoszenie numer: 6765741, z dnia 2022-03-28

Supervisor spawaczy

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Dla naszego brytyjskiego klienta szukamy superviserow  do projektu budowy okrętów wojennych w Rosyth.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stoczni w Rosyth
  • status osiedleńca / dowód złożenia aplikacji (EU Settlement Scheme)
  • zaświadczenie o niekaralności w języku angielskim

Oferujemy

  • stałą pracę dla brytyjskiego pracodawcy w Rosyth
  • stawkę godzinową podstawową:
    • Basic      £17.61 + £2.47 holiday credit
    • Overtime   £26.42
    • Nighshift has a £3.52 per hour uplift
  • dodatek za nadgodziny i zmianę nocną
  • długotrwałą współpracę w rotacji 5-6/1
  • podróż i zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe z dostępem do internetu)