Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator CNC / Frezer CNC / Programista CNC

Firma: BRASCO Sp. j. miejsce pracy: Okolice Newcastle Upon Tyne

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Operator CNC / Frezer CNC / Programista CNC

Numer referencyjny: CNC-UK/0222/PC
Miejsce pracy: Okolice Newcastle Upon Tyne (Wielka Brytania)

Opis stanowiska:
  • obsługa, ustawianie, programowanie frezarek CNC ze sterownikami MAZATROL lub FANUC

  • produkcja części dla przemysłu oil&gas, lotniczego oraz samochodowego

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość ustawiania frezarek CNC (MAZATROL, lub FANUC)
  • umiejętność programowania z pulpitu
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • wynagrodzenie brutto rocznie: 38.000 - 42.000 GBP/rok
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika
  • praca w systemie 2 zmianowym